REFERENCIE

Podstatné na tom, čo v živote robíme, je zámer a čistota úmyslov, ktoré máme. Aj my pod hlavičkou ZDRAVIE ĽUĎOM vytvárame  príležitosti pre seba a ľudí v blízkom okolí, urobiť seba samých vedomejšími a múdrejšími. Či sa nám to darí, môžete kedykoľvek vyjadriť napríklad aj v tomto priestore referencií, za ktoré vám úprimne ďakujeme :-)

Dobrý deň.
Konferencia v Nitre nás veľmi upútala - mali sme online vstupenky.
Kedže sme v jeseni 2023 strávili 2 dni na pyramídach a v tuneloch vo Visoko v Bosne, veľkým zážitkom bola pre nás účasť pána Osmanagiča.
Tešíme sa na Vaše ďalšie akcie.

Ivka a Ľubo Hatalovci.

Konferencia bola veľmi výživná.
Pozitívna energia, hodnotné informácie a harmonicky vibrujúce bytosti s vysokou emóciou.

V neposlednej rade skvelý catering. A sme veľmi radi, že sme osobne mohli participovať a pomôcť s prípravami a tlmočneím tejto hodnotnej akcie.
Ďakujeme

Evka a Ondrej Eršekovci

Dobrý deň prajem,
zasielam Vám poďakovanie za organizáciu konferencie zdravia z 11.11.2023 v Nitre ako referenciu.
Zo srdca veľmi-veľmi pekne ďakujem Vám a Vášmu tímu za to, že ste tak perfektne a profesionálne zorganizovalikonferenciu zdravia z 11.11.2023 v Nitre, za všetky hodnotné a zaujímavé informácie, ktoré sme dostali od Vás a od Vašich hostí. Je to nezabudnuteľný zážitok!!! Dáva mi veľkú silu do ďalšieho života a výzvu na využitie nových vedomostí.  

Veľmi sa teším na ďalšie akcie, prajem Vám veľa úspechov pri Vašej práci!

Eva Cséplő

Prajem pekný deň,účasť na stretnutiach ma posunulo o veľký kus cesty.Spoločenstvo priateľských  Človekov je nenahraditeľné pre uvedomenie si ,že nie som sama na ceste za skutočným  poznaním. Duša a Život je dar,len potrebujem barličku o ktorú sa môžem občas oprieť ,aby som mohla stáť pevnejšie do konca svojho života vo vetre,ktorý lomcuje s nami každý deň.

Tereza

Konference celostního zdraví, 11.11.2023 Nitra.
Ačkoliv jsem měla poněkud nároční cestu z Čech, díky panující čisté a laskavé energie, rafinovaných informací, dobrého jídla a celkové energie, jsem se cítila jako doma.
Děkuju za Vaši tvorbu.

Edina

Vážený pán Hubinský,
Chceme Vám úprimne a zo srdca poďakovať, za krásnu akciu - konferenciu v Nitre.
Všetko bolo zvládnuté super na "1". Priestory, prednášajúci, občerstvenie.......atď.
Vieme, že je za tým veľmi veľa námahy, ale bolo vidieť, že to bolo robené srdcom.
VEĽKÉ ĎAKUJEM!!!!

S úctivým pozdravom a prianím všetkého dobrého
Eva Rapantová s rodinou + naši priatelia

Dobrý deň, osud mi priniesol do cesty informáciu o Konferencii zdravia 11.11.2023 (náhody neexistujú), na ktorej sme sa s manželom zúčastnili. Som veľmi rada, že som mala možnosť ako nováčik nahliadnuť do týchto sfér nášho bytia. Z množstva nových, zaujímavých informácií sa nedá nespomenúť vystúpenie Dr. Sam Osmanagicha, ktoré sme priam hltali. (Hneď sme sa aj prihlásili na cestu do Bosny, na čo sa veľmi tešíme). Touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať nie len p. Jankovi Hubinskému, ale všetkým ľuďom, ktorí sa podieľali na uskutočnení tejto udalosti, ako aj všetkým, ktorí sa s nami prišli podeliť o svoje poznatky. Ďakujeme ❤️.

Eva

Dobrý deň pán Hubinský,
bola som s kamarátkami 11.11. v Nitre a bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok,
keď som videla koľko ľudí sa zaoberá tým čo aj ja, ako ich vediete po správnej
ceste.  Veľmi sa teším, že stále viac ľudí chápe čo je dobré pre človeka.
Ďakujem  vám za vašu prácu alebo činnosť a že takto pomáhate ľudstvu napredovať.

S láskou Marta


Všetkých vás pekne pozdravujem do OZ ZDRAVIE ĽUĎOM.
Zúčastnila som sa novembrovej celodennej konferencie celostného zdravia, týkajúcej sa energií človeka, pyramíd a zdravia. Bol to pre mňa neskutočný zážitok. Som Vám aj vaším spolupracovníkom vďačná za zorganizovanie tejto akcie.

Nataša Košická

Dobrý deň.
Posielam Vám vrece úsmevu a veľa energie a veľkú vďaku za to, čo robíte. Nakoľko som už 6 mesiacov na ceste zmeny môjho života, tak hľadám, pátram, študujem a robím pokusy so životom a teraz som už dokonale presvedčený, že práca samého zo sebou je tá najúžasnejšia cesta pre každého z nás.
Ďakujem!

Leo

Konferencia celostného zdravia, ktorá bola 11.11.2023 v Nitre, mi zmenila pohľad na veľa vecí, od čínskej medicíny, cez pyramídy až k zdravému stravovaniu. Bol to výnimočný deň, silný zážitok, ktorý mi otvoril oči. Množstvo nových informácií ma posunuli v živote na inú úroveň existencie.Jankovi z celého srdca za všetko ďakujem, aj za skvelý obed od Pánov Baklažánov. 

Jitka