2.ročník konferencie celostného zdravia 2023 v Nitre

Druhý ročník konferencie celostného zdravia zavítal do Nitry a to v krásnom dátume 11.11.2024. Počet účastníkov bol už dvojnásobný v porovnaní s prvým ročníkom. A niet divu, pretože hostia boli takisto veľmi vzácni a hovorilo sa na temu Energia je život- život je energia.

Dr.Semir Osmanagič z Bosny, objaviteľ najväčšej a najstaršej pyramídy na svete prišiel s fantastickými informáciami o svojom objave.

Emeritný profesor T.Colin Campbell z USA svojim online vstupom o dôležitosti celistvej rastlinnej stravy v našich stravovacích návykoch, tak ako vždy, nadchol a bodoval.

Ďalším hosťom zo zahraničia, zo susedného Česka, bol pozorovateľ vynimočných energetických miest doma aj vo svete, Jirka Matejka, ktorý do dneška vydáva aj obsahovo veľmi kvalitný WM magazín. Jeho hlavným bodom prednášky bol význam záporných iónov.

Domáce zastúpenie z oblasti TCM (tradičnej čínskej medicíny) zastával charizmatický Ing. Norbert Synčák s témou posvätnej geometrie v prepojení pyramidálnych energií a človeka.

Za organizátora ZDRAVIE ĽUĎOM do diskusie vstúpil aj Janko Hubinský, ktorý prispel napojením sa na jeho tradičné témy v oblasti prevencie chronických a degeneratívnych ochorení a podelil sa o svoje  zážitky a skúsenosti zo svojej praxe na Klinike zdravia a hovoril aj o blahodárnych liečivých účinkoch stravy, ktorú pripravujú v jeho zdravej reštaurácií PÁNI BAKLAŽÁNI v Nitre.