Aby nám, ľuďom dobrej vôle, bolo na tomto svete lepšie.

Všetci už z detských rozprávok vieme, že existuje dobro a zlo. Čím sme starší, tým viac sa učíme o tom, že dobro aj zlo, alebo správne a nesprávne, je výsledkom toho, ako sa správame. K tomu, aby sme vôbec mohli žiť a to v čo najlepšej kvalite, potrebujeme vedieť, ako sa máme správať. Nie vždy máme to šťastie, že nás to rodičia, či škola naučia správne. Preto, keď postupne cestou toho svojho života zisťujeme, že sa nám nežije až tak dobre ako by sme chceli, začíname pátrať a hľadať pomoc, či odpovede.

Projekt  ZDRAVIE ĽUĎOM vytvára pomyselnú strechu nad mnohoročnou prácou Jána Hubinského a tých, ktorí na nej participovali, či do dnes participujú. Ide o prácu, humánneho, teda ľudského charakteru v zmysle človek človeku. Je to o chuti a vôli vrátiť sa ku dôstojným ľudským hodnotám, ku kvalitným medziľudským vzťahom, k optimálnemu zdraviu a samozrejme ku prirodzeným ľudským právam každého z nás.

Pod touto strechou nájdete všetko, čo spolu súvisí a všetko, čo by aj vám mohlo pomôcť na ceste vašej. A nie len to. Všetci sa svetom okolo seba máme možnosť inšpirovať, lebo inšpirácia je základom zmyslu zajtrajška.

Tak teda vitajte :-)

ZDRAVIE ĽUĎOM

Spájame človeka s prírodou. On vlastní svoje prirodzené práva, ona svoje prirodzené zákony.

JÁN HUBINSKÝ

Návrat ku skutočným hodnotám. To je inšpirácia môjho života.

KLINIKA CELOSTNÉHO ZDRAVIA

Komplexná analýza fyzického a psychosomatického stavu človeka a harmonizácia bioenergetických procesov človeka, so sprievodným účinkom postupnej negácie syndrómu nedostatočného magnetického poľa. 

REŠTAURÁCIA PÁNI BAKLAŽÁNI

Ochutnajte zdravú domácu kuchyňu a dezerty na 100% rastlinnej báze.

ŽIVÝ ČLOVEK SUVERÉN

Žiť ako Živý Človek Suverén a slobodne hospodáriť.

POVEDALI O NAŠEJ KONFERENCII

Dobrý deň. 

Posielam Vám vrece úsmevu a veľa energie a veľkú vďaku za to, čo robíte a za tú knižočku, ktorú ste napísali. Pred dvoma týždňami sa mi dostala do rúk a urobila ma nekonečne šťastným - veľmi vzácna kniha. Veľmi mi pomohla a inšpirovala a posunula ďalej. Nakoľko som už 6 mesiacov na ceste zmeny môjho života, tak hľadám, pátram, študujem a robím pokusy so stravou a zistil som, že Raw-food, teda cesta surovou stravou je zázrak, určite by som sa do zlého zdravotného stavu nedostal, keby mi doktori nestanovili diagnózy a tabletky, ktoré mi robili len škodu.Ďakujem!

S pozdravom Peter

Krásny dobrý deň želám.

Chcela by som oceniť Vašu knihu, prišla som k nej úplne náhodne a zaujala ma hneď v prvom momente, v internetovom obchode Gorila, kde som si úplne náhodne stiahla ukážku, ktorá ma zaujala. Od malička preferujem športový a aktívny životný štýl. Verím v to, že všetko je v človeku a o tom, ako veľmi si chce ísť za svojimi snami, verím, že dokázať sa dá i nemožné, respektíve to, aké má človek myšlienky a aké prekážky si dokáže pred seba položiť a ako ich dokáže prekonať. Nič sa nedeje z hodiny na hodinu. Knihu som len začala čítať, ale už teraz ma oslovilo a zaujalo mnoho vecí. Keďže sa držím mojej osobnej myšlienky a vízie v živote, že všetko je možné aj vo Vašej knihe a Vašimi postojmi k životu, bude moja cesta k mojim cieľom určite ľahšia.

Ďakujem, Martina.

Prajem krásny večer, Janko!

Mám pred sebou Tvoju knižku Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA,  ktorú dá sa povedať denne, nie čítam,ale študujem. A chcem Ti poďakovať ešte raz za skvelé informácie, rady na kurze v TO. Ale hlavne po prečítaní knihy som zmenil o 50-60% stravovanie, ubral mäso, pridal zeleninu, špaldu, ako aj pohyb a v neposlednom rade spozitívnil prístup k životu. A výsledok? Po mesiaci som mal neskutočné výsledky po odbere krvi.Kyselina močová je hlboko pod tzv. normou. Pričom sa ma lekári snažili 4 roky presviedčať, čo a ako, tak aj vďaka tebe a tvojim informáciám sa mi podarilo za mesiac. Bol som neskutočne rád. Ešte raz ďakujem a z celého srdca prajem krásne pohodové Vianoce ako aj úspešný Nový rok.

S pozdravom Roman

Inšpiruj sa oči-otvárajúcimi knižkami Jána Hubinského.

Naše životné cesty môžu byť veľmi rozdielne, avšak zdravie, radosť a úspech či už v súkromí alebo v profesionálnom živote sú jeho hlavnými aspektami.

Pobyty zdravia pri Bosnianskych pyramídach.

Zmena každodenného prostredia, pokojné horské okolie, príjemný domácky štýl ubytovania a samozrejme strava, ktorá bude súčasťou pokoja vo Vašom žalúdku.